Mesela ben kesinlikle kondom kullanmıyorum

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 11 Kasım 2016 00:57

Description

Selam bebeğim nasılsın bakalım? Benim adım Pelin ve senin için her türlü fanteziyi gerçekleştirebilecek bir kadınım tatlım benim. Hem seksiyim, hem olgunum, hem güçlüyüm hem de tamamen profesyonel bir kadın olduğum için durmadan seni mutlu etmenin yöntemlerini sağlıyorum tatlım.

Oldukça keyifli, oldukça rahat ve oldukça güzel bir çalışma biçimi ile ortaya çıkarılacak olan her şeyi birkaç tıklama ile takip edebilir, benimle ilgili onlarca çözümü senin de incelemeni sağlayabilirim bebeğim benim. Durma ve yenilikler ile birlikte ortaya çıkardığım her türlü çalışmayı sen de takip et. Hem online, hem yenilikçi, hem de bir o kadar fırsat destekli çalışmalarımız var ki sizi mutlu etmek için her türlü ayrıcalığı sunmak ve bunu daha da güçlü bir şekilde ortaya çıkarmak istiyorum.  Sende istiyorsan ve bir kadını elde etme, onu kullanma konusunda deneyimli biriysen daha fazla geç kalma, bana şimdi ulaşarak bu anları elde et.

Yani bebeğim anlayacağın, seninle birlikte gereken her şeyi yapabilirim ve seni her konuda mutlu edebilirim bunu bilmelisin ve benimle birlikte olurken bunu da düşünmelisin. Lakin bazı konularda kıstaslarım ve kriterlerim var. Mesela ben kesinlikle kondom kullanmıyorum ve kondom kullananları da eleştirmiyorum. Aklında olsun bebeğim.

İlan No: 4555824ed320bd9f

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap